Gizlilik Politikası

Arabeskradyo.NET Gizlilik Politikası

Arabesk Radyo gizlilik haklarınıza saygı gösterir. Bu Politika toplayabileceğimiz ve kişisel veri olarak tanımlanabilecek bilgilerin, sanatcıların, Muzik Almümlerin kişisel hak ve özgürlüklerine saygılı olarak kişi ve kişilerin bilgilerin kapsamını ve bu verileri nasıl kullanabileceğimiz konusunda sizi bilgilendirme amacını taşımaktadır.

Arabesk Radyo İnternet Gizliliği Politikası

Geçerli tüm gizlilik ve veri koruma yasalarına uymak Arabesk Radyo’nın ilkesidir. Bu uyum; çalışanlarımızın sitemiz d görevli Dj ve Radyo tanıtım ve yorumlarıcılarımızın ve sitemiz içerisin de tüm Editör ve çalışanlarımızın, Reklam veren bizlere Sponsor destek olan, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve bizimle kişisel verilerini paylaşan Albüm ve Müzik tanıtımların da bulunan kişilerin verilerini paylaşan kişi ve kişilerin güvenini kazanmaya ve bu kişilerin gizli bilgilerini korumaya verdiğimiz önemi yansıtmaktadır. Bu Uluslararası İnternet Gizlilik Politikasında (”Politika”) Radyo Arabesk Müzik İnternet sitelerin de, kişisel bilgilerinizi topladığımızda, bu verilerin gizliliğini Arabesk Radyo sitemizin nasıl koruduğu açıklanır. Bu Politika kapsamında kişisel veri ve veriler, tek başına yada sahip olduğumuz diğer bilgilerle birlikte sizi kişisel olarak tanımlayabilecek veriler anlamına gelir.

Bu Politika Arabesk Radyo veya Damar Radyo olarak Dünya genelindeki iş birimleri tarafından ya da Müzik adına işletilen tüm İnternet siteleri (hepsi beraber Arabesk Radyo İnternet Sitesi olarak adlandırılacaktır. Yasal hak ve özgürlüklerinize kişisel değerlere saygı ve koruma adına bu gibi bilgiler geçerlidir.

Arabesk Radyo Web Sitesi Gizlilik Bildirimleri

Bu Politika tüm tüm Google, Youtube, Bing,Facebook, Twitter, ve Yandex gibi siteler den paylaşım yapan siteler için geçerlidir. Web sitesi gizlilik politikası farklı amaş ve özelliklere sahiptir. Belirli Radyo İnternet Sitesi ile ilgili ilave  ya da farklı işfalar söz konusu olursa, bu bildirim, ilgili İnternet sitesin de yada ayrı bir web sitesi gizlilik bildirimi (Web sitesi gizlilik bildirimi) aracılığıyla belirtilecektir. Her bir ifşa yada Web Sitesi Gizlilik Bildirimi, Politikaya ilave niteliğinde olup yalnızca yayınlandığı Arabesk İnternet sitesi içim geçerli olacaktır.

Onayınız

Arabeskradyo.NET İnternet Sitesini kullanarak ya da kişisel verilerinizi ileterek, bu Politika’da ve yürürlükteki tüm TC Yasa ve Kanunlara Web Sitesi Gizlilik Bildirimlerin de belirtilen hususlara Uygun olarak kişisel verilerinizin toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine Onay vermektesiniz. Kişisel verileriniz bu Politika da belirtildiği şekilde toplanmasına, kullanılmasına ve ifşasına Onay vermemeniz durumunda Arabesk Radyomuz Paylaşılan Albüm ve Eserler den kişisel Bilgi ve biyografi tanıtımların da sorumlu değildir. Albüm ve Sanatcılara ait paylaşımlar habersiz bir şekil de yada sitemiz içerisin de paylaşılan Magazin, Haber, Spor, Arabesk ve damar albüm tanıtımları ve videolar şayet izinsiz bir şekil de paylaşım yapılmışşa bizlere İletişim adresimiz üzerin de ulaşabilirsiniz. İstek şikayet ve paylaşımlarınız için bizlere ulaşım formları aracılığıyla durumu bize bildirin.

Misyonumuz:  Arabeskradyo.NET Katılımcı farklılığıyla saygılı, özgülürkçü bir radyo dinlenme sitesi olarak özgürlükçü bir kurum kültürü içinde, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinlerarası bir çalışma ve alt eğitim yapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını siz değerli Müzik sevenlerimize özgün Radyo keyfinin ve bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayan, araştırma ve insan hak ve Hürriyetlerine saygıda kusur etmiyen. TC Yasa ve kanunlara ilke ve yasaklarına dayalı bir şekil de hizmet veren, Arabesk Radyo sitemiz tamamen yaratıcılığı ile hem Türkiye hem de uluslararası bir referans noktası olmayı hedeflemekte, ve bu doğrultuda sizlere hizmet vermektedir.

Misyon – Birlikte Yaratmak ve Geliştirmek

Arabesk Radyo dinleyicilerimize ve siz değerli ziyaretcilerime her alanda ve uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen çok boyutlu ve bağımsız düşünce yeteneği ve özgürçe ile donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireylere hitap edecek hic bir dil, din ırk mezhep ayrımı yapmadan her daldan ve türden tamamen Sanatcı’ların haklarına saygı gösterecek hak ve eşitlik sağlıyan bir site olarak bireyler yetiştirmek, Arabesk müziği seven siz değerli misafirlerimize Arabesk’in yaşanması ve gelişmesi Arabesk Müzik sevenleri oalrak değer vereceğimizin temeni ve garantisi olarak, Bilim teknolojik gelişmelere ve üretilen eski yeni Albüm tanıtımlarının yayılması küresel boyutta katkıda bulunmak amacı ile bizler de arabesk ve damar müzik dinleyicileri olarak Profesyonel Ekib ve sitemiz içerisinde görevli proğram sunumu yapan ”Dj” arkadaşlarımızla günün 7/24 Saat’i sizlere canlı performanslarla güzel bir müzik keyfi sunmayi hedefliyor, ve bu doğrultuda amacımıza ulaşmak istiyoruz. Birlik ve beraberlik sizlerin sayesin de Başarı’yı yakalayacağımızı Yönetim olarak tüm ruhumuzla buna inanıyor, ve Arabesk Radyo’ya gönül veriyoruz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisi ve teminatıdır.

İletişim:

Home Page: http://www.arabeskradyo.net

İletişim: (Skype): tunahanteylo@hotmail.com

Arabesk Radyo Departmanı

Arabesk Media Group ie konuşmak istediğiniz projeniz mi var?

Tunahan Can

Arabesk Radyo Media Group

tunahanteylo@hotmail.com

Reklam Satışları

Spot satışları, banner satışları fiyatlandırma ve özel projeleriniz var ama bir türlü İnternet Teknoloji piyasında Marka İsminizi ve Firmanızı duyuramıyorsanız bu konuda bizler sizlere 7/24 online canlı bir şekil de yardımcı oluyoruz.

Reklam Satışları

Yaşar Kubur

Dijital Satış ve İş Geliştirme Direktörü

İletişim: guvercin72@gmail.com

Reklam Pazarlama Departman Yetkilileri

Rezervasyon Müdürü: Cansu Akyol

Produksiyon Hizmetleri

Eliniz de yaratıcı bir radyo spotu yok mu? Endişelenmeyin, Arabeskradyo olarak bu konuda ekibimiz de tecrübeli uzmanlarımız var. Arabeskradyo Stüdyo teknolojisine erişim imkanı sayesinde, Arabesk Media Group radyo reklamları ile ilgili tüm prodüksiyonlar ücretsiz bir şekil de üretilebilmekte.

Sponsorluk

Özel projeler? Dijital karasal platrfomlar arası fırsatlar? Reklam Departmanımızda yetkili ekibimizle, hangi yolla olursa olsun, hedeflerinizi elde etmeni için size yardım etmeye kendini adamıştır.

Sponsor ve destek için bizlere

Proje Direktörü olarak: tunahanteylo@hotmail.com E-Mail conctact adresi üzerin de bizlere günün her saatin de ulaşabilirsiniz.

Reklam Bilgilendirme Metni

Radyo Reklamları Nasıl Yapılır?
Radyo reklamı, belirli bir senaryoya göre yazılıp, bir süre zarfında okunur. Reklamın etkili olabilmesi için tek yol çarpıcı ve güzel bir sese sahip kişinin metni seslendirmesidir.  Ses efekti, ikili konuşma diyaloğu, tonlama ve vurgular, bu mecranın verimli işlemesini sağlar. Çünkü hedef kitleye görmediği bir ürünü alması için öneride bulunulur. Bunun için de ikna edici olabilmek gerekmektedir. Bu veriler ışığında, bir ses stüdyosunda, eldeki senaryolarda bulunan radyo spotu, düzgün diksiyonlu kişilerce okunarak, reklam seslendirmesi yapılmış olur.
Radyo Reklamı Nasıl YapılırRadyo reklamları, klasik kuşaklar şeklinde, minimum 5 saniyeden başlayan sürelerle yapılabileceği gibi, programın akışı içine de yerleştirilebilir. Bu mecralarda farklı tanıtım uygulamaları da vardır. Bunlar, müzikli ve jingle içerikli reklamlar ile ses efektli ve diyalog üzerine kurulmuş spotlardır. Ayrıca tüm programa sponsorluk anlaşmasıyla da reklam alınabilir. Burada amaç, dinleyici kitlesi fazla bir programın, örneğin haber bülteninin, para karşılığı belli bir kurum ya da kuruluşa, tanıtım karşılığı satılmasıdır.
Radyo reklam tarifesi hesaplanış sistemi aynı olmakla birlikte, fiyatları radyo kanallarına göre farklılık gösterir. Fiyat tarifesi hesaplanırken saniye birim ücreti belirlenir. Günde kaç tekrar yapılacağı onaylandıktan sonra (tekrar sayısı 8 – 12 aralığındadır)bu rakam 30 ile çarpılır. Böylece firmanın kanala aylık olarak ödeyeceği rakam da belirlenmiş olur.
Radyo Reklam Çeşitleri
İşitsel medyada kullanılan reklam türleri; düz anons, ses efektli ve cıngıllı şekildedir. Reklam Ver, bu tanıtım mecrasında da planlamasıyla radyoda reklamlarınızdan verimli dönüş almanızı sağlar.
Radyo reklam çeşitleri;
Anons
Diyalog ve ses efekti
Müzikli veya jingle spotları gibi çeşitleri vardır.
Ürün ve hizmetiniz için hangi tanıtım yolu daha yararlı olacaksa tercih edebilir ve radyo dinleyicilerine ulaşabilirsiniz.
Neden Radyo Reklamları? – Bilmediğiniz Yönleri
Günümüzde internet ve televizyon reklamları o kadar önemli bir hale geldi ki firmalar radyo tanıtımlarına yeteri kadar önem vermiyorlar. Ancak gün içerisindeki dinleyici sayısı yadsınamayacak düzeyde. Ayrıca bu reklam türünün bilinmeyen pek çok avantajı var. Bunlardan en önemlileri:
Radyo Reklam
Aynı anda binlerce insana ulaşmak.
Yurtiçi ve yurtdışı tanıtım imkanı.
Düşük maliyet.
Akılda kalmak.
İkna etmek.
Tekrarlanabilir olmak.
Farklı olmak ve dahası.
Reklam Ver’den Bin Bir Çeşit Tanıtım!
Reklam ajansımız sizlere birbirinden farklı tanıtım yolları sunuyor. Bunlardan biri de radyo reklamları. Çoğu şirketin tercih etmediği bu yöntem ile farklı bir kitleye hitap edebilir, ürünlerinizi bu yoldan da tanıtabilirsiniz.
Farklı kollardan daha etkili bir şekilde yapabileceğiniz reklamlar hiç ummadığınız kişileri ürün ve hizmetinizi satın almaya ikna edebilir. Deneyimli ekibimiz bu bağlamda sizlere radyo kanallarından reklam yapma şansı sunuyor. Yaratıcı metin yazarlarımız tarafından senaryolaştırılan ürünleriniz eğlenceli ve etkili şekilde sunuluyor. Detaylı bilgi için bizi arayın!

Sektörel reklamlar;
Otel reklamı
Gıda reklamı
GSM reklamı
Kozmetik reklamı
Ticaret
Araba reklamı
Tekstil reklamı
Ev ürünleri
Kişisel Bakım
İnşaat reklamı
Mimari
Dekorasyon
Restoranlar
Eğlence mekanı
Sinema
Konser
Okullar
AVM’ler en çok reklam veren sektörlerdir.
Siz de firmanıza özel reklam kampanyaları düzenleyerek müşterilerinize direkt ulaşabilirsiniz. Facebook, Google, Twitter ve diğer sosyal medya reklamlarına ek olarak televizyon, radyo ve gazete reklamlarıyla da firmanızı tanıtmak için seferber olacağız.

Reklam Alanları

Sağ Üst Köşe: 468×60  Ücret: 1 Ay 25  TL – 3 Ay 50 Tl – 6 Ay 75 TL – 12 Ay 100 TL

Orta Şerit: 728×90  – 728×90 Ücret: 1 Ay 50 TL – 3 Ay 100 TL – 6 Ay 200 TL – 12 Ay 300 TL

İçerik Reklam: 300×250 – 250×250 Ücret: 1 Ay 25  TL – 3 Ay 50 Tl – 6 Ay 75 TL – 12 Ay 100 TL

İletişim: tunahanteylo@hotmail.com

Arabeskradyo.NET Since 2015 @ 2025

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Www.Arabeskradyo.NET Damar Radyo Arabesk Radyo Sitemap Yasal Uyarı Gizlilik